Journal of English Language and Literature (JELLC) is an electronic journal prepared by English Language and Literature Club, Sivas Cumhuriyet University in coordination with the students of English Language and Literature Department, Muğla Sıtkı Koçman University. The aim of JELLC is to prepare undergaduate students to academic writing and publishing, contribute their writing skills, and give them the opportunity to publish academic papers in an archived environment.

Call for Papers for the Third Issue of JELLC

2019-11-28

YAZI ÇAĞRISI

İngiliz Dili ve Edebiyatı Kulübü Dergisi (JELLC) Sivas Cumhuriyet Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Kulübü ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı öğrencileri ortaklığında yayım yapan bir elektronik dergidir. Birinci sayısını Ocak 2019’da yayımlayarak yayım hayatına başlamıştır. İkinci sayı Temmuz 2019’da yayımlanmış, üçüncü sayı ise Ocak 2020 tarihinde yayımlanacaktır.

e-Dergimize tüm dil ve edebiyat ile ilgili bölüm öğrencileri ve mezunları yazı gönderebilir. Gönderilen yazılar dil, dilbilim, edebiyat, kültür, edebiyat tarihi, mitoloji, edebiyat felsefesi, edebiyat eleştirisi ile ilgili deneme, makale, hikaye, şiir, kitap yorumu, kitap tanıtımı, film yorumu, film tanıtımı, karikatür vb. konularda ve İngilizce, Almanca, Fransızca ve Türkçe dillerinde olabilir.

Dergi yazıları https://dergi.ingilizedebiyati.net internet sitesindeki Dergiye Yazı Gönder / Make a  Submission bölümünden alınacaktır. Halihazırda üyeliği bulunan yazarlar giriş yapıp, üyeliği bulunmayan yazarlar sisteme üye olup ilgili alanları doldurarak yazı gönderebilir. Yazı son gönderim tarihi 31 Aralık 2019’dur.

Derginin 3. sayısı için herhangi bir tema kısıtlaması yapılmamıştır.

Duyurunun devamını görüntülemek için duyuru başlığına tıklayınız.

Vol 1 No 2 (2019): Utopia/Dystopia

English Language and Literature Club e-Journal Volume 1 Issue 2

This issue is prepared by English Language and Literature Club, Sivas Cumhuriyet University, in coordination with the students of English Language and Literature Department, Muğla Sıtkı Koçman University.

Theme of this issue: Utopia/Dystopia

Published: 2019-07-01

View All Issues